MÉ OFICIÁLNÍ TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ K NAPADENÍ

article_img

Jelikož mi od rána volají novináři, rozhodl jsem se podat oficiální tiskové vyjádření, tady je:

Ano, všichni jste to viděli, včera kolem 18:00 v Praze na Vinohradech v budově internetové televize Stream.cz došlo skutečně k napadení mé osoby Patrikem Vrbovským alias Rytmusem.

Do budovy vběhli tři lidé (Rytmus, Ego a jeden jejich kumpán), zjistili kde je moje studio, kam pronikli a došlo k incidentu. Celou situaci naštěstí po několika ranách pěstmi a kopancích do hlavy zachránil přítomný recepční, který hned pochopil, že pánové za mnou nepřišli na kafe. Snažil se je odtrhnout a pod výhrůžkou, že na ně zavolá policii se všichni tři sebrali a za doprovodu nadávek a urážek odešli.

V celém tom fofru kdy se to semlelo jsem ani nepostřehl, že si Rytmus celý konflikt natáčí na video. Zjistil jsem to až včera večer, kdy mi začali volat lidi, že to viděli, že si to dal Rytmus na svůj FaceBook. Je tedy jasné, že celá tahle akce měla za cíl jediné - zesměšnit moji osobu před celým národem.

Pan Vrbovský je dle mého názoru psychopatický a nebezpečný agresor a v normální společnosti nemají tito lidé co dělat. V současné doby s mým právním zástupcem shromažďujeme potřebné materiály a budeme podávat trestní oznámení za nebezpečné vyhrožování dle § 353 trestního zákoníku a za napadení § 352 Násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci. 

Moje fotografie z dnešního rána


Komentare

KAZMA.cz